Bestel hét Tesla Model 3 boek.
Elja Trum

Tweede Starship (SN9) testvlucht eindigt opnieuw met explosieve landing

dinsdag 2 februari 2021, 23:23 door | 1,095x gelezen | 0 reacties

Operatie geslaagd, patient overleden. Nog geen twee maanden na de eerste testvlucht - en na ruim een week uitstel - is vandaag een testvlucht uitgevoerd met Starship Serial Number 9. De test was succesvol, maar helaas kwam Starship weer te hard neer.

Starship vlog naar een hoogte van 10 kilometer, daalde gecontroleerd terug naar de landingsplek en kwam daar te hard neer wat opnieuw zorgde voor een Rapid Unscheduled Disassembly.


De landing van SN8 was in mijn ogen indrukwekkender. Die leek netter neer te komen. Het lijkt erop dat slechts één van de twee motoren die voor de landing gebruikt moest worden ontstak. Zonder de tweede motor was er niet genoeg kracht beschikbaar om de raket tijdig rechtop te krijgen en af te remmen.

Zoals je in het filmpje kunt zien staat Starship SN10 al gereed voor haar vlucht. Die moet later deze maand al plaatsvinden. Ik ben benieuwd of nummer 10 een succesvolle landing voor elkaar weet te krijgen.

Elja Trum

Over de auteur

Elja is auteur van het Tesla Model 3 boek en oprichter van Teslafacts en het fotografieblog Photofacts. Hij houdt van lekker doorrijden en is enthousiast over zijn Tesla Model 3.

Zelf een Tesla bestellen?
Bestel via mijn referral-link en ontvang 500 euro korting op je nieuwe Tesla.

0 reacties

    Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
    Deel als eerste jouw mening over dit onderwerp!

Deel jouw mening

Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.
Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Toon alle artikelen binnen SpaceX

Ontvang wekelijks Tesla nieuws in je inbox

Elke week de laatste berichten in je mailbox.
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.


Elja Trum

Electricfacts; alles over elektrisch vervoer

Electrisch vervoer is de toekomst. Op dit blog ontdek je praktische tips, de laatste nieuwtjes en interessante ontwikkelingen op het gebied van elektrisch rijden. Mocht je het leuk vinden om zelf ook één of meerdere artikelen te schrijven op Electricfacts, neem dan contact op.Meer over Electricfacts
Om Electricfacts.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord
sluiten

De laatste Tesla nieuwtjes in je inbox

Mis geen enkel bericht; schrijf je in en we sturen je wekelijks de laatste Tesla nieuwtjes.